Ana Sayfa Futbol FUTSAL TURNUVASI

FUTSAL TURNUVASI

by admin

14-15 Haziran tarihlerinde Önder Ankara ve Ankara Öncü Spor Kulübü tarafından düzenlenen Futsal Turnuvasında Ankara’daki Anadolu İmam Hatip Liselerinden: Tevfik İleri, Mamak, Mahir İz ve Özel Harekât Şehitleri okullarından katılım oldu.

Turnuvanın birincisi Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi olurken, ikinci Mamak Anadolu İmam Hatip Lisesi olmuştur. Üç ve dördüncüsü sırasıyla Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Liseleri olmuşlardır.

Düzenlenen turnuva sonunda dördüncü olan Özel Hareket Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesine ve üçüncü olan Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne ödülleri Ankara Öncü Spor Kulübü başkan yardımcısı Ufuk Bircan tarafından verilmiştir. İkinci olan Mamak Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne ise ödülü İlker İbrahim Yıldırım tarafından verilmiştir. Birinci olan Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisene ise ödülleri okul müdürleri Kadir Çırakoğlu tarafından verilmiştir. Ayrıca turnuvaya katılan takımların hocalarıda dernek yönetimi tarafından teşekkür sertifikası ile taltif edilmiştir.

Öğrencilerimizi tebrik ederiz. Emeklerinden ötürü Öğretmenimize, müdürlerimize ve dernek yöneticilerine destekleri ve özverilerinden ötürü teşekkürlerimizi sunarız.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR